A A A

Wszystkie osoby pragnące w spokoju cieszyć się życiem, zapraszamy do Domu Seniora "Jędruś". Gwarantujemy odpoczynek w spokojnej, leśnej atmosferze z dala od miejskiego zgiełku.

Nasz Dom powstał z myślą o wszystkich osobach w podeszłym wieku, osobach przewlekle chorych, wymagających stałej opieki  oraz niepełnosprawnych, którym chcemy stworzyć godne i komfortowe warunki życia.

Profesjonalną, całodobową opiekę nad mieszkańcami sprawuje wykwalifikowany personel opiekuńczo - pielęgniarski, który zatroszczy się o potrzeby mieszkańców, pomoże w codziennych czynnościach i zadba o ich komfort oraz bezpieczeństwo. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, zapewniamy naszym Pensjonariuszom komfort psychiczny i fizyczny, by czuli się u nas dobrze a ich pobyt był przyjemny i radosny. Staramy się tworzyć rodzinną i przyjazną atmosferę.

Pokoje wyposażone są w zależności od stanu zdrowia i życzeń naszych podopiecznych. Meble są nowe i estetyczne.Można również wyposażyć pokoik własnymi mebelkami.

W naszym domu nikt nie jest skazany na samotne siedzenie w pokoju. Do dyspozycji pensjonariuszy są salony z  telewizorami, gdzie można sobie usiąść i w miłej atmosferze odpocząć.


Do dyspozycji jest również piękny teren wokół domu. Ogrodzony teren leśny ze stolikami i ławeczkami wręcz zachęca do spacerów. Wszystkiego nie da się opisać słowami,warto przyjść i zobaczyć osobiście.

Zapraszamy.